This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЯкщо тобі довірила громада

Г.О. Ходаківський родом із Київщини, але доля склалася так, що Камені стали для нього рідним селом. Найперше тому, що звідси родом його дружина, тут є в Григорія Олександровича багато друзів, однодумців, людей, які поважають його. Це зіграло не останню роль під час проведення минулих виборів до місцевих рад, коли його, як кандидата від Партії регіонів, більшістю голосів обрали Каменівським сільським головою.
Для нього це була не просто удача чи везіння, це був аванс довір’я, яке треба виправдовувати своєю повсякденною роботою. Завжди пам’ятає Григорій Олександрович і про те, що він, як голова первинного осередку Партії регіонів, має бути на передньому краї, показувати приклад в служінні громаді. Вирішив розпочати з благоустрою і взявся за грейдерування доріг. Цим, до речі, займався ще й до обрання його головою. Територія ради велика — до складу входять три села. В кожному є соціально-побутові об’єкти, приміщення яких треба й підремонтувати, й обігріти в холодну пору року, й забезпечити інвентарем. Всього одразу не охопиш, тому й взявся новий голова за те, що слід зробити найперше. Таким чином спільно з громадами благоустроїли кладовища в усіх трьох селах, частково обнесли їх бетонними парканами. Досі бідкалися жителі Жерделів — до Городківки їм добирайся хоч убрід — старий місток розвалився, а новий хто побудує. Вирішили й цю проблему при допомозі спонсорів, про новий місток з дерева ми вже писали в нашій газеті, і про людей, що доклали до діла і сил, і коштів. Все це робиться, звісно, під керівництвом сільського голови, завдяки його наполегливому характеру, вмінню спілкуватися і працювати на кінцевий результат. Через те, що в селах немає ніяких виробничих підрозділів, чимало людей стоїть на обліку в районному центрі зайнятості. За погодженням їх і залучає Г.О. Ходаківський на громадські роботи і по благоустрою, і по ремонту адмінприміщення. До речі, вже виготовлена проектно-кошторисна документація на його газифікацію вартістю 10 тис. грн. Роботи розпочнуться вже в цьому місяці, на часі — газифікація с. Жерделі. Тепер сільська рада — єдиний орган влади, куди люди звертаються з усім наболілим. У селах живуть переважно пенсіонери. В кого ще діти близько — тим легше і до зими підготуватися, і з роботами впоратися. А є ж і одинокі. З добром і увагою ставиться до них Григорій Олександрович, не може сам вирішити проблему — допомагають голова районної ради О. В. Мельник, голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, районні служби. Завжди відгукується на прохання спонсор А. П. Рябов, якому вдячні і голова, і жителі. На особистому контролі тримає голова забезпечення одиноких паливом — для таких вже завезли дрова на зиму. Всієї роботи сам не охопиш, її, як і належить, сільський голова розділяє між депутатами. Довір’ям громади дорожать народні обранці В.В. Заєць, В.В. Бабіцький, М.В. Глухончук, заступник сільського голови А.В. Заєць. Спільними зусиллями голови й депутатів, сільських активістів за останній рік зроблено немало, а ще більше невирішених проблем попереду. Якщо здійсняться всі плани, ще красивішими стануть мальовничі Камені, а з ними і віднесені до неперспективних Жерделі та Бровки Другі.

Лідія НАКОНЕЧНА

Банери

Интернет реклама УБС