Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


 
Маркет Будівельний Дім

Що таке мобільний Інтернет 3G?

В Україні зростає кількість операторів, які пропонують клієнтам послуги зв’язку нового покоління.

3G — комунікаційна система нового покоління, що дозволяє налагодити високошвидкісний зв’язок через Інтернет, відкриваючи, таким чином, широкий доступ до мультимедійного контенту всесвітньої мережі у будь-який момент часу та у будь-якому місці. Причому швидкість комунікації і якість зв’язку відповідають виділеній лінії.Мобільні телефони третього покоління 3G дають змогу використовувати відеозв’язок, голосову пошту, проводити відео-конференції, а також переглядати онлайнове відео з Інтернету у реальному часі.

Ще рік тому в Україні діяв тільки один оператор, що надавав користувачам послуги 3G, тому у прихильників інноваційних мобільних інтернет-технологій фактично не було з чого обирати. Станом на сьогодні ми маємо вже три компанії, що забезпечують українських споживачів такими послугами, при цьому одна з них — компанія стаціонарного зв’язку. І ще два оператори чекають на отримання ліцензій на використання 3G-послуг вже у найближчому майбутньому.
На Українському ринку зростаючими темпами іде вперед Інтертелеком.

Про компанію Інтертелеком

Інтертелеком — перший національний CDMA оператор.

Ми надаємо послуги місцевого і мобільного зв’язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в Інтернет у 21 регіоні України.

Ми готові запропонувати Вам більше, ніж інші оператори.

Наша місія

Забезпечувати свободу комунікацій між людьми, роблячи життя яскравим і вільним у часі та просторі.

«Інтертелеком» — правильний вибір!

Компанія «Інтертелеком» надає якісний, доступний, екологічно безпечний і конфіденційний зв’язок. Унікальною пропозицією компанії є можливість одночасного надання абонентам прямого міського та мобільного номерів.

Важливі переваги стандарту CDMA, на базі якого працює компанія «Інтертелеком» — якість зв’язку, безпечність для здоров’я людей та висока конфіденційність зв’язку.

Завдяки стандарту CDMA, Ви можете забути про шуми, перешкоди, зникнення слів і цілих фраз під час Вашої розмови по телефону. Ваш голос буде звучати однаково чисто — де б Ви не перебували — у підвальному приміщенні, ліфті або за містом.

Телефони стандарту CDMA безпечні для здоров’я, бо використовують більш низьку частоту і набагато меншу потужність радіочастотного випромінювання. Завдяки сигналу низької інтенсивності, сумарний рівень електромагнітного випромінювання набагато нижчий, ніж в інших стандартах.

Принцип кодового розділення забезпечує особливо високий захист від несанкціонованого доступу. Унікальний стандарт, раніше використовуваний тільки військовими, що одержав у них широке визнання, тепер доступний також і для комерційної експлуатації і здатен забезпечити конфіденційність Ваших ділових переговорів, захистити від несанкціонованого прослуховування.

Також з допомогою стандарту CDMA, «Інтертелеком» телефонізував значну кількість сільських і віддалених районів, що раніше не мали доступу до телекомунікацій і Інтернету, у які неможливо прокласти кабель.

З нами Ви, маючи прямий номер свого міста або регіону, можете вільно пересуватися у зоні покриття мережі «Інтертелеком» без додаткових налаштувань телефону і без зміни тарифів. Ви будете як удома у будь-якому куточку мережі покриття «Інтертелеком».

Змінюєте Ви місце проживання або переїжджаєте до нового офісу — прямий міський номер завжди залишається з Вами. Вас не сковують кабелі і дроти, Ви не прив’язані до робочого місця чи дому.

Сучасне життя динамічне і активне, і CDMA — зв’язок, що повністю відповідає йому.

Банери

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 71 оценок. 37 пользовательских отзывов.