This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЩастя та злагоду — кожній родині

У березні працівники Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели районну профілактичну акцію «Ехо» під гаслом: «Щастя та злагоду — кожній родині!». Ми здійснили три виїзди мобільного консультаційного пункту, спільно з фахівцями із соціальної роботи відвідано 49 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, проведено 29 групових профілактичних заходів.
Так, в селах Зарубинці, Городківка, Степок, Стара Котельня, Великі Мошківці, Крилівка, Нехворощ та м. Андрушівка для найуразливіших категорій населення було проведено лекційно-тренінгові заняття на тему: «Алкоголь і його вплив на організм людини», «Куріння — зло для організму», «Шкідливим звичкам скажем «НІ!», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Права дитини», «Молодь і міліція» та відеолекторії «Тест», «Правда про наркотики», «ВІЛ/СНІД», «Крапля алкоголю», «Права дітей». Спільно з кримінально-виконавчою інспекцією УДПС в Андрушівському районі для умовно-засудженої молоді провели «круглий стіл” з питань протидії торгівлею людьми та органами, профілактики правопорушень та злочинності в молодіжному середовищі, в ході якого присутні переглянули відеофільм «Станція призначення — життя!».
Надано 141 індивідуальну консультацію із зазначених проблем для членів сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям, схильним до девіантної поведінки, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей районним центром СССДМ було проведено І етап конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші», на якому були представлені творчі роботи дітей. Переможцем визнано учня Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Степана Кіосе, роботи якого подано до Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі у обласному етапі конкурсу.
Працівники Андрушівського районного центру СССДМ продовжують проводити профілактичну та інформаційно-просвітницьку роботу серед різних категорій населення району.

Леся Погоріла,
головнний спеціаліст АРЦСССДМ

Банери

Интернет реклама УБС