This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЦе було свято талантів

Це було свято талантівМинулої п’ятниці аматори районного будинку культури звітували перед глядачами, показавши змістовну, насичену програму самодіяльного пісенного і танцювального мистецтва.
В концерті брали участь понад 60 учасників. З ними жителі міста і району не раз зустрічалися під час святкових концертів. Як і завжди, цього разу глядачі захоплено аплодували народному аматорському колективу пісні і танцю «Криниченька», який відкрив концерт вокально-хореографічною композицією «Земле моя» і продовжив виконанням українських народних пісень «Ой у полі нивка», «Ой розвивайся, та сухий дубе» та інших.
Не тільки в районі, а й в області та за її межами знають ще один колектив РБК — народний аматорський фольклорний ансамбль «Веселі музики», виступи яких глядачі теж сприйняли із захопленням.
Вдало виступив зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Зернятко». Потішили присутніх і «Молодички».
Дружніми оплесками нагородили глядачі вихованців Андрушівської школи мистецтв за танець «Гопак», а також сатиричний дует у складі Сергія Когута і Юрія Палія.
Завершила програму улюблена глядачами «Криниченька». Пісні у виконанні аматорського народного ансамблю пісні і танцю на завжди актуальні теми — про любов до рідної України, про її красу і нелегку долю, про кохання зачарували всіх присутніх у залі.
Всі колективи і кожен з учасників зокрема у цьому звітному концерті показали: за рік, що минув, у своїй самодіяльній майстерності вони піднялися ще на одну сходинку — таку оцінку поставило їм глядацьке журі.

Банери

Интернет реклама УБС