This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниУ степківчан теж гаряча пора

Збиральна кампанія для хліборобів – це своєрідне випробування на вміння організуватися, маневрувати технікою і людьми, аби в оптимальні строки зібрати урожай. Адже в цю пору завжди свої корективи в хід жнив вносить і погода. В СТОВ «Хлібороб» теж поспішають швидше віджнивувати, дати толк збіжжю. Роботи нині у сельчан вистачає, бо співпали в часі і жнива, і заготівля сіна – і нічого не відкладеш на потім. На одному полі обмолочують пшеницю, на інших площах скошені 70 га конюшини і 30 га люцерни. Травостій сушили швиденько, аби сіно не почорніло під дощами. А припасли його вже 280 тонн сіна. Дбають і про зерно, і про грубі корми, бо є їх кому згодовувати — утримують 540 голів ВРХ. У Степку є що і жнивувати: підлягає збиранню 255 га озимої пшениці, на яку покладали великі надії, бо такими гарними були посіви весною, а потім спека зробила свою справу – згоріли на великому сонці, тож видала тільки по 24 ц з гектара. Ячмінь, який в СТОВ «Хлібороб» займає площу в 250 га, збирають роздільним методом, бо підсіяний конюшиною. На черзі — 100 га ярої пшениці, 90 га овесу, який, сподіваються, дасть не менше як по 30 центнерів з гектара. Гарні мають тут і посіви гречки, якої степківчани посіяли 160 га., радують і кукурудза та соя. На обмолоті зернових в Степку зайняті три власні комбайни і один найнятий, на яких сумлінно працюють В. Д. Мостіпака, М. В. Мартиненко, Л. А. Круглій. Останній намолотив найбільше – понад 2 тисячі тонн зерна. Відвозять збіжжя з поля на тік КамАЗами, не гаючи ні хвилини, М. І. Бабчук, М. Д. Мостіпака. Поспішають усі, бо знають, що не той хліб, що надворі, а той, що в коморі.

Валентина Сільська

Банери

Интернет реклама УБС