Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниСтартував футбольний сезон

Андрушівка футбольний сезон 201012 червня на районному стадіоні «Колос” відбулося урочисте відкриття футбольного сезону 2010 року.
Перед футболістами та вболівальниками виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олексюк Ю. А., який привітав усіх з початком футбольного сезону та надав право підняти Державний прапор капітанам команд. Голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., вітаючи футболістів та гостей, наголосив, що сьогоднішнє спортивне свято співпало з початком чемпіонату світу з футболу. Він побажав цікавої гри і перемоги сильнішій команді. Від імені райдержадміністрації та районної ради запашні українські короваї вручили капітанам команд та арбітрам.
Андрушівка футбольний сезон 2010Присутніх привітав також голова обласної федерації футболу Чернявський О. П., який відзначив, що Андрушівський район має добрі футбольні традиції і завжди гідно представлений на теренах області. Серед почесних гостей були присутні також заступник голови районної ради Мельник О. В., міський голова Сушко М. Г. та ін. Напруженою та цікавою була гра на першість області з футболу між командами ветеранів «Аміко” (Андрушівка) та «Полісся” (Житомир), яка закінчилася з рахунком 1:4. О 16 годині в рамках першості області з футболу відбулася календарна гра між командами «Фортуна” (Андрушівка) та «ФК” (Коростишів). Гра закінчилася внічию — 1:1. 19 червня команди «Аміко” та «Фортуна” проведуть календарні ігри в смт. Ружин.

Марія Олексюк
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС