This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниСпортивне рибальство — це здорово!

Минулої суботи в урочищі «Стаськова гребля» проходили обласні змагання зі спортивного рибальства. Для місця проведення наш район обрали не випадково. В останні роки тут багато робиться для зміцнення спортивної бази. Зарибнено водойму площею 57,7 га такими породами риб як товстолобик, амур, короп. В червні цього року запустили сто тисяч підрощеного однорічного коропа та закупили на вирощування сто вісімдесят тисяч личинок коропа. Виділяються кошти для благоустрою території бази, де люблять відпочивати андрушівчани. Та повернемось до урочища, де вже стартували учасники змагань — команди з трьох чоловік, які прибули з обласного центру та різних районів. Кожен рибалка вудив з берега протягом трьох годин. По улову визначали переможців. Перше місце присудили членам Андрушівської організації УТМР у складі Олександра Саморокова, Андрія Владики і Анатолія Хоменка. Нагороди за першість — премія в сумі 1000 гривень, перехідний кубок і диплом І ступеня. Друге і третє місця зайняли відповідно команди рибалок з Володарськ-Волинського та Чуднівського районів. Вони одержали грошові винагороди — 700 та 500 гривень і дипломи відповідних ступенів. Найбільшу рибину пощастило впіймати нашому Андрію Владиці. Як і передбачалося умовами змагань, йому вручили цінний подарунок та грамоту. Наприкінці хочеться подякувати райдержадміністрації, районній раді і її депутатам, усім, хто підтримав нашу організацію у добрій справі по охороні флори та фауни нашого району, по організації відпочинку жителів Андрушівщини.

Анатолій Семеняка,
голова районної організації УТМР
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС