This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниСвято для душі

Ось уже шостий рік 3 листопада у нашій країні відзначають День Дошкілля — професійне свято працівників дошкільної освіти. В цій галузі працює велика кількість людей, які опікуються малюками в дитячих садках, відділах освіти, навчальних та позашкільних закладах.
Ніби з корабля на бал — чарівний, веселий, радісний. Ніби з осені в літо — яскраве, червонощоке, палке. Ніби-то з відрядження додому — де тепло, затишно, спокійно. Так і ми, відчинивши двері Андрушівського дошкільного навчального закладу «Сонечко” 4-го листопада, потрапили з буденності у всесвіт Дня Дошкілля, який закружляв та захороводив піснями й казками. На святкуванні було незвично людно, тому що зійшлися представники з усіх дитячих садків району, батьки, діти. На святі присутніми також були заступник голови райдержадміністрації Мирончук О. С., заступник голови районної ради Шпаківський В. Б., заступник начальника відділу освіти Бобер В. А. та секретар міської ради Пташник В. В. Дошкільні заклади, як завжди, на висоті! Вигадка, вмілі руки, любов до дітей та своєї роботи простежуються в змісті, оформленні кожного матеріалу, що був представлений на виставці «Садочок рідний, ти — моє життя!” А в залі — веселі танці та пісні у виконанні дітей і дорослих створили чудовий настрій всім учасникам свята. Кожен дитячий садок підготував творчий сюрприз для гостей: від Гальчинського ДНЗ «Теремок” та Лісівського ДНЗ «Колобок” — яскраві танці, від педагогічних працівників ДНЗ «Малятко” — гумор, цікаві номери від інших дошкільних закладів. Усім пощастило побачити привітання Вєрки Сердючки у виконанні помічника вихователя ДНЗ «Калинка” Сірої С. В. Гучними оплесками всі привітали батьків, представників громадськості та приватних підприємців, які переймаються проблемами дошкілля та допомагають їх вирішувати. Для них у виконанні вихованців ДНЗ „Дзвіночок” прозвучала чудова музична композиція. У виступах Мирончука О. С. та Шпаківського В. Б. були слова подяки педагогам-дошкільникам району за почесну і відповідальну справу у вихованні найменших мешканців нашого району, а також вони відзначили грамотами найкращих працівників дошкільних навчальних закладів. Заступник начальника відділу освіти Бобер В. А. оголосив підсумки районного конкурсу «На кращий розвивальний простір у групових приміщеннях дошкільних закладів”. Переможцю — Андрушівському ДНЗ «Сонечко” за І місце у конкурсі були вручені грамоти та приз — спортивний інвентар. Не обійшли увагою і педагогів, які більше 30 років пропрацювали з дошкільнятами, їх привітали вихованці ДНЗ «Дюймовочка”. Непомітно промайнув час, але в серцях присутніх надовго залишились тепло і радість від справжнього свята, СВЯТА ДЛЯ ДУШІ, що зміцнює співдружність дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства, як свято, яке повертає маленьких і великих обличчям один до одного.

Олена Сапожко

Банери

Интернет реклама УБС