This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРуки у мами пахнуть хлібом і рутою…

Неньці, матусі, найдорожчій у світі людині, тій, що подарувала нам життя і завжди стоїть на початку наших доріг, було присвячене чергове засідання клубу любителів поезії «Берізка», яке відбулося нещодавно в фойє районного будинку культури.
Заквітчаний травень подарував нам немало чудових свят. А нещодавно зал районного будинку культури був прибраний по-святковому, на столиках — солодощі, чай і маленькі, світлі, як спомин про матір, букетики конвалії, що наповнили зал неповторним запахом весни і дитинства. Цього разу на засідання клубу любителів поезії були запрошені ті, кого Бог і доля обдарували талантом творити вірші. Це наші поети-земляки, котрі мають певний поетичний доробок — видали збірки своїх творів, та молодь, яка робить першу пробу пера. Тема засідання була близька кожному, вічна, як і любов до матері. Впевнена, що в залі не було жодної людини — чи зовсім юної, чи з посрібленими скронями, чиї б струни серця не зачепили слова, сказані щиро і тепло про наших мам — ангелів-охоронців. Споконвіків мати, яка благословляє нас на добро і є символом рідного дому, була і є джерелом натхнення. Про неї складені найкращі вірші, пісні, намальовані картини. В залі звучали «Пісня про рушник», «Чорнобривці», «Мама», читали свої вірші Л. І. Дюсенбаєва, Г. Л. Огородник, О. О. Хромченко, Л. С. Зарудяна, В. О. Кумечко, А. С. Пантелейчук, О. В. Кваша, В. В. Дорогова, Юлія Пально, Вікторія Бурякова, Іринка Копаниця. Свої поетичні твори вони присвятили українським мадоннам — своїм матерям. Наче із самого серця народжувалися найкращі слова, сповнені тепла і любові, вони торкалися найтонших струн душі, бо в уяві кожного виринав найпрекрасніший образ рідної неньки. Свята любов до матері невидимими нитками об’єднувала зал, підводила до думки, що немає нічого святішого на землі за матір і Батьківщину. Своїми думками з приводу порушеної теми ділилися Ю. К. Ракович, Я. К. Войцехівська, Н. І. Зільбан. А Р. А. Животовська запропонувала підняти клопотання перед відповідними органами про спорудження в районі пам’ятника матері-вдові. В цьому її підтримала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Г. І. Білецька. Дякувала всім присутнім за чудові хвилини відпочинку і методист обласного будинку народної творчості О. П. Ільїнець, яка запросила аматорів поетичної творчості взяти участь в обласному поетичному конкурсі. Кращі поетичні твори будуть надруковані в обласному альманасі. Вона повідомила, що з метою поширення досвіду роботи поетичного об’єднання «Берізка», обласним будинком народної творчості буде створено ілюстрований буклет.

Валентина Василюк

Банери

Интернет реклама УБС