This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниРозглянуто кримінальні справи

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону протягом 2010 року проведено ряд прокурорських перевірок щодо дотримання у військових комісаріатах Житомирської області Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Під час перевірки у Бердичівському об’єднаному міському військовому комісаріаті встановлено, що 5 травня 2010 року рішенням призовної комісії призовник С. визнаний придатним до строкової військової служби і призначений для її проходження в стрілецькі та караульні частини. Отримавши повістку, призовник С. 20 травня 2010 року без поважних причин до Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату не прибув. У зв’язку з цим 7 червня 2010 року військовою прокуратурою Житомирського гарнізону порушено кримінальну справу щодо призовника С. 22 липня 2010 року Бердичівським міськрайонним судом призовника С. засуджено відповідно до ст. 335 КК України до обмеження волі на 1 рік. Аналогічні факти були виявлені під час перевірок у Черняхівському районному військовому комісаріаті та у Коростишівському об’єднаному міському військовому комісаріаті. Так, прокуратурою Житомирського гарнізону порушено кримінальні справи щодо двох призовників даних військових комісаріатів за ознаками злочину, передбаченого ст. 335 КК України. За результатами розгляду даних кримінальних справ 21 червня 2010 року Черняхівським районним судом засуджено призовника Д. до обмеження волі строком на 1 рік 6 місяців з випробуванням на 2 роки та 19 січня 2011 року Коростишівським районним судом засуджено призовника К. до обмеження волі строком на 1 рік з випробуванням на 1 рік. Під час перевірки в Андрушівсько-Попільнянському об’єднаному міському військовому комісаріаті встановлено, що мати одного з призовників з метою сприяння в ухиленні її сина від призову на строкову військову службу шляхом надання йому незаконної відстрочки від призову, протягом двох років надавала до вказаного військового комісаріату завідомо підроблені довідки про навчання сина в Житомирському інституті Міжрегіональної академії управління персоналом. За результатами перевірки військовою прокуратурою Житомирського гарнізону порушено кримінальну справу щодо громадянки 3. за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 27 ч.5, 335, 358 ч.2, 358 ч.З КК України. 20 вересня 2010 року Богунським районним судом Житомира громадянку 3. засуджено до штрафу у розмірі 1500 грн.

Андрій Глумаков,
заступник військового прокурора Житомирського гарнізону, капітан юстиції

Банери

Интернет реклама УБС