This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПівстолітній ювілей

1 вересня Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів святкувала не лише День знань, а й свій півстолітній ювілей. На шкільному подвір’ї зібралися не тільки вчителі, учні та їх батьки, а й колишні вчителі та їх вихованці, котрі привели в школу своїх дітей та внуків. Завітали на урочистості і голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур, начальник відділу освіти РДА С. І. Сословська, сільський голова М. М. Дьомін, заступник командира військової частини С. П. Поліщук, директор ТОВ «Новобуд-ЮП” Р. А. Ярич, які щиро вітали усіх присутніх з Днем знань, початком нового навчального року та ювілеєм школи, бажали всім міцного здоров’я, злагоди, достатку. На ювілей зазвичай ідуть з подарунками. Не обійшлося без них і в цей день. Мазур Б. В. подарував морозильну камеру, Сословська С. І. — комплект шкільних меблів, Дьомін М. М. та приватні підприємці селища вручили подарунки для школи-ювілярки. За літо діти підросли, змужніли, набралися сил, їм хотілося якнайшвидше поділитися враженнями, але вони уважно слухали виступаючих, вітали їх яскравими букетами осінніх квітів. Піввікова історія Новоівницької (в минулому — Івницької № 2) школи — це титанічна праця вчителів та учнів. З 1961 по 2011 рік школа дала дорогу в доросле життя 1251 учню, а 60 з них із атестатом про середню освіту отримали золоті та срібні медалі. Її випускники стали інженерами й кадровими офіцерами, лікарями, вчителями, вирощують хліб і будують міста. На запрошення відгукнулися колишні учні, прибули до рідної школи щоб відсвяткувати її ювілей (фото 3). Директор школи Кушуріна Л. С. привітала всіх присутніх з початком нового навчального року та днем народження навчального закладу. Відмітила, що тут працює багато колишніх учнів школи і кожен з них сповна віддається улюбленій справі. На святі виступали першокласники й одинадцятикласники, батьки, були музичні вітання та вітання директора будинку культури Г. Р. Григорчук. Має Новоівницька школа і свій гімн, який звучав на урочистостях, а написали його Лоскутова Т. В. та Пацевич В. І. Почесне право дати перший дзвінок у новому 2011-2012 році було надано Герасимчуку Володимиру та Огородник Анжеліці. Святкування ювілею продовжувалося, а вчителі, колишні й нинішні, разом з гостями сфотографувалися на згадку.

Марія ОЛЕКСЮК
andrushivka.wordpress.com

Банери

Интернет реклама УБС