This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПроблеми вирішують громадою

Із звітом на загальних зборах жителів Великих Мошківець виступила сільський голова Постернак Р. С., яка розповіла про зроблене за рік. Дільничий інспектор Кропивницький В. Б. інформував про роботу щодо посилення боротьби із злочинністю. Войтович Н. М. — завідуюча ФАПом, розповіла про проблеми щодо поповнення матеріальної бази медичного закладу, подякувала жителям, які допомагали ремонтувати приміщення ФАПу. На зібранні виступили Волчок О. І. — завідуюча ДНЗ «Капітошка» та Горностай Л. Ф.- директор будинку культури. Остання дякувала односельцям Красовській Ф. Б., Постернак Р. С., Бесарабській Н. Л., Волчок О. І., Савіцькій Г. А., Кузьменко Р. М. та Панченко Г. В. за активну участь в художній самодіяльності. Лікар Червоненської дільничної лікарні ветеринарної медицини Сусол П. М. наголосив на обов’язковому щепленні корів та інших домашніх тварин. З Днем пам’яті преподобного Олексія привітав великомошківчан настоятель православної церкви села Глинівці ієрей отець Максим і порушив питання про переобладнання під капличку приміщення колишнього побуткомбінату. Про те, що майже вдвічі виросла орендна плата за паї у порівнянні із попереднім роком, зазначив у своєму виступі керівник ТОВ «Спіка» Авдєєв Г. А. Він також сказав, що отримувати плату за паї можна зерном або кормами. У жителів Великих Мошківець було немало запитань до першого заступника голови райдержадміністрації Борисова О. А., в яких йшлося про встановлення «лежачого поліцейського» на одній із центральних вулиць села, про ціни на молоко, яке закупляють у населення. Олег Анатолійович дав вичерпні відповіді на всі запитання, запропонував можливі шляхи реального вирішення сільських проблем. Перед учасниками зібрання виступили народний жіночий вокальний ансамбль «Надія” та учасники художньої самодіяльності смт. Червоне.

Юлія ПАЛЬНО

Банери

Интернет реклама УБС