This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПрибираймо місто все разом

З настанням довгожданого тепла андрушівчани — справжні господарі, взялися наводити порядок у своїх дворах, на прилеглих до них територіях, вулицях, включившись в оголошений міською радою місячник по благоустрою, який триває з 1 квітня по 1 травня.
Однак проведення благоустрійних робіт не обмежується часом — це процес постійний і ніколи не закінчується. Поряд з охайними господарями можуть поселитися недбальці, ті, що порушуючи санітарні норми, або не прибирають зовсім свої території, або створюють стихійні сміттєзвалища.
Про це та інше розповідь директора КП міської ради «АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ» Петра Ананійовича Яремчука.
— Технічна оснащеність нашого підприємства — це автомобіль-сміттєвоз, два трактори з причепами та трактор Т-16. Цього вистачає для того, щоб регулярно забирати сміття від дворів жителів міста, які уклали з комунальниками відповідні угоди. Хоча й нова техніка нам не завадила б. В нас також не вистачає техніки для прибирання снігу та боротьби з ожеледицею в зимову пору. Обсяг робіт для прибирання великий, а ставка двірника всього одна.
В цілому служба справляється із своїми обов’язками. Збираємо сміття у встановлені дні й години. Коли техніка ламається, то жителі справедливо обурюються. Ящо виходить з ладу автомобіль, на графік виходить трактор, що створює для жителів деякі незручності. Але ж всім зрозуміло — не заберемо сміття вчасно, виникнуть стихійні звалища, яких, на жаль, і так багато в місті.
Щоб зарадити цьому, ми постійно нагадуємо жителям міста, що договори з нашим комунальним підприємством на вивезення сміття треба укладати обов’язково — контора знаходиться у приміщенні нового гуртожитку цукрозаводу. Плата за послуги невелика — всього 5 грн. 97 коп. з одного члена сім’ї на місяць, з двору не більше 11 грн. 94 коп. Зате буде у вас чисто і в дворі, і біля нього.
Але є домовласники, які вперто твердять: ми не смітимо. Проте в темну пору доби вкрадьки викидають сміття будь-де, найчастіше на околицях, і, як не прикро, у міському парку і в сквері. До речі, урн для сміття у місті не вистачає. До краю обурює ганебний вчинок «мисливців за металом”, які за одну ніч вирізали у парку 11 урн.
Стихійне сміттєзвалище утворилось в кінці вулиці Лисенка. Вивезти звідти непотріб неможливо — він розкиданий. Як тільки жителі навколишніх будинків (а там проживають і депутати, і активісти, і природолюби) зберуть сміття в одне місце — ми відразу його вивеземо. І такі випадки непоодинокі.
Злісних порушників санітарних правил міська рада притягує до адмінвідповідальності. Підприємці за порушення санітарних норм можуть бути оштрафовані на суму від 850 грн., фізичні особи — від 650 грн.
Ще одне прохання до жителів міста: приберіть узбіччя дороги біля свого будинку, зберіть сміття на купки, а комунальники вивезуть його. Біля дворів старих, хворих і немічних мешканців приберуть наші працівники. Не забувайте, що закопувати, спалювати різноманітні побутові відходи згідно санітарних норм забороняється.
У свій час за кошти місцевого бюджету ми поставили огорожу по вулицях Леніна і Житомирській. Зараз ці штахетні тини треба ремонтувати. Просимо домовласників зробити це своїми силами, бо централізовано кошти на це не виділяються.
Благоустрійні роботи тривають. Саме в ці дні треба навести порядок у дворах і поза ними, на прилеглих територіях біля підприємств, установ, усіх торговельних точок, на ігрових майданчиках. Навіщо штрафами відкуплятися від безгосподарності — краще бути охайним, добросовісним господарем. Щоб місто наше було охайним і привабливим, треба про це щодня дбати кожному жителю.
Побачите недбальців, телефонуйте нам — 2-17-75.

Банери

Интернет реклама УБС