Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПредставлення нового єпископа

Представлення нового єпископа14 лютого 2017 року м. Андрушівка відбулося представлення духовенству, владі та мирянам нового керуючого єпархією — єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія (Кухарчука).
Єпископ відвідав Андрушівське благочиння, де були присутні всі священники Української Православної церкви Київського Патріархату.
Новопризначеного єпископа привітали благочинні Андрушівського району, запрошене духовенство і присутні у храмі парафіяни.
У відповідь Преосвященніший єпископ Паїсій виголосив слово, в якому подякував усім за підтримку і теплий прийом, пообіцявши ревно і віддано служити на благо ввіреної йому єпархії.
Цього ж дня у приміщенні Андрушівської РДА новопризначеного єпископа Паїсія привітав голова районної державної адміністрації Олександр Миколайович Дудар висловивши сподівання на плідну співпрацю з духовенством єпархії на благо всього Андрушівського району, голова районної ради Марценюк Сергій Михайлович, народний депутат України Ревега Олександр Васильович, які зазначили, що церква і влада завжди повинні бути з народом і народ це завжди повинен памятати. Зустріч відбувалася в присутності благочинного Андрушівського району О. Миколи Цап і секретаря Житомирської єпархії О. Павла.

Головний спеціаліст з питань зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.

Банери

Интернет реклама УБС