This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПрацюють на загальний достаток

Коли ми завітали на молочно-товарну ферму СТОВ «Старокотельнянське”, там були в розпалі щоденні клопоти тваринників — фуражири роздавали корми, у відрах та бідонах парувало свіжовидоєне молоко, відкачувався гній. Скрізь панувала атмосфера доброзичливості, лунали жарти, сміх. Ось біля 26 корівок працює Вербанова Поліна, навпроти — Аврамець Оксана доглядає своїх підопічних, яких у неї аж 31 голова Нелегка у них праця, бо ж від кожної корови щоденно надоюють по 12-13 кг молока, а коли всі розтеляться, то надої зростуть до 18-19 кілограмів на добу. Доярки Моргун Оксана та Носкова Світлана розповідають, що хоч і важка у них робота, але як же її не любити, коли на тебе чекають такі віддані очі улюблениць, а маленькі телятка виглядають, щоб їх погодували. Та й заробітна плата вчасна і досить непогана. А Миронюк Галина доглядає 60 нетелів — сама роздає корми, приймає роди й 20 днів вигодовує теляток. Разом із Моргун Надією Лідія Гаєвська доглядає 170 голів ВРХ. Робота нелегка, зарплата залежить від приростів, тож жіночки стараються. Близько тридцяти років трудиться на фермі водієм Калінчук Микола. Його поважають і шанують в колективі за працьовитість, відповідальність і веселу вдачу. Всього за кілька годин перебування на молочно-товарній фермі СТОВ «Старокотельнянське” я пройнялася проблемами її трудівників, радістю за їх успіхи, гордістю за своїх земляків.

Марія ОЛЕКСЮК

Банери

Интернет реклама УБС