This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПравопорушника покарано

14 вересня 2011 року прокуратурою Андрушівського району складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення щодо головного бухгалтера сільської ради. Так, Т., працюючи на посаді головного бухгалтера, уповноважена на виконання функцій держави, як посадова особа місцевого самоврядування, державний службовець з відповідним рангом, порушила обмеження, передбачені ст. 6 ч. І п. 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції”. Йдеться про заборону використовувати свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди, у тому числі: неправомірно сприяти фізичним або юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності, одержанні субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів, пільг, укладенні контрактів ( у тому числі на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти). В серпні 2011 року, Т., використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби та законодавчих актів, не маючи на це повноважень, в адміністративному приміщенні сільської ради, умисно, з корисливих спонукань, незаконно, без розпоряджень сільського голови нарахувала та виплатила собі премію за вказаний місяць, таким чином отримала неправомірні вигоди. Посадову особу притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу.

Ольга Прокопенко,
помічник прокурора району

Банери

Интернет реклама УБС