This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПорадував діток Святий Миколай

Дитинство — золота пора, бо саме тоді ми віримо в казку, чекаємо в гості Снігуроньку й Діда Мороза, які під сяючу ялинку кладуть новорічні подарунки. Але це буде пізніше.
А 19 грудня солодощі, книги, іграшки хлопчики і дівчатка одержали від доброго захисника дітвори — святого Миколая.
Зал районного будинку культури був переповнений. Цього разу дорослі віддали його маленьким сонечкам — дітям. В очікуванні чогось особливого і цікавого одні з них принишкли, інші збуджено щебетали. І ось свято розпочалося… З Днем Миколая усіх присутніх привітали голова районної ради О. В. Мельник, заступник голови райдержадміністрації О. С. Мирончук, побажали дітворі рости щасливою, здоровою і розумною на радість тим, хто віддає їм тепло свого серця, ласку і любов. А ось зі сцени в зал забігають казкові герої — розпочалася Новорічна казка, яку майстерно поставив дитячий драматичний театр, що діє при районному будинку культури під керівництвом Н. І. Рудницької. На сцені сяяли вогнями маленькі ялиночки, відбувалися справжні дива — з чарівної діжки один за одним з’являлися все нові й нові казкові герої: Пустунка, Забавка, Веселинка, Добра фея, Буратіно, чортенята, Білосніжка, Снігуронька і Дід Мороз. Всі вони співали, танцювали, мудрували над тим, як створити символ наступного року — Веселого Дракончика. Час від часу всі казкові персонажі спускалися в зал, підхоплювали за руки малечу, кружляли у веселому танку. З усмішками на вустах спостерігали дорослі, як кумедно стрибали дітки, виконуючи танець маленьких каченят, під музику робили зарядку. Радощам, щирому сміху не було меж. Веселощі, здавалося, аж вихлюпували на вулицю, де не по-зимовому тепло й лагідно ніжило всіх сонечко. Це святий Миколай подарував хлопчикам і дівчаткам такий теплий і гарний день, намагаючись пригорнути до себе і обігріти діток, позбавлених з різних причин батьківської любові і тепла. Але кожна казка колись закінчується. Завершилась вона і на сцені. Дорослі запросили малечу до солодкого столу, що був накритий для них у фойє за рахунок благодійників. Ще довго в спогадах дітей житимуть яскраві і веселі казкові герої. Нехай частіше життя дарує діткам казку, любов, тепло і доброту найрідніших у світі людей.

Валентина СІЛЬСЬКА

Банери

Интернет реклама УБС