Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПодружилися в «Чайці»

Андрушівка табір Чайка8 червня в дитячому оздоровчому закладі «Чайка” відбулося відкриття першої зміни 26-го оздоровчого сезону.
Привітати дітей прибули заступник голови райдержадміністрації Горкун В. І., заступник голови районної ради Мельник О. В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олексюк Ю. А., головний державний санітарний лікар району Хом’як В. А. Не обділили своєю увагою відпочиваючих і працівники обласної державної адміністрації, які теж приїхали на свято. Заступник начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Антонюк О. М. щиро вітав дітей з початком веселих і сонячних літніх канікул, бажав їм гарного відпочинку, нових друзів, щоб восени кожен зміг похвалитися тим, що підріс, набрався сил. Варто сказати, що вперше за багато років, на свято відкриття першої зміни в «Чайці” прийшли діти, які оздоровлюються в пришкільних оздоровчих таборах Андрушівської гімназії та міської школи № 1. Неперевершеним був концерт, який підготували учні школи мистецтв. ВихователіДОЗ «Чайка” проводили з дітьми, які були присутні на святі, ігри-лічилки. А коли стемніє, в центрі розважального майданчика запалає вогнище, над водоймою і лісом полинуть високо в небо веселі дитячі пісні. В оздоровчому закладі для відпочиваючих створені всі умови — в кімнатах чисто й затишно, є холодна й гаряча вода, організовано п’ятиразове харчування. Тут постійно організовують спортивні змагання, ігри, конкурси. Багато дітей, які приїхали в «Чайку” із Радомишльської школи-інтернату, відпочивають тут не вперше. Як кажуть вихователі: «Вони наші, бо приїздять сюди щоліта. Ми добре знаємо їх уподобання, заповітні мрії”. А й справді, старшенькі допомагають вихователям організовувати конкурси і вікторини, намагаються запобігти непередбачуваним вчинкам малюків.

Я попросила старшу виховательку Максимчук С. В. сфотографуватися з найактивнішими вихованцями, які приїхали на відпочинок третій, четвертий, а то й п’ятий раз. Щороку спілкуючись з вихователями та дітьми, які відпочивають в «Чайці”, знаю, що кращих умов для проживання, ніж тут, немає в жодному оздоровчому закладі області.

Марія Олексюк
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС