This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПодарунок депутата землякам

14 жовтня цього року в день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці на батьківщині депутата Верховної Ради, лідера політичної партії «Українська платформа» П. І. Жебрівського в його рідному селі Немиринці Ружинського району пройшли урочистості з нагоди відкриття Палацу культури. На свято запросили і делегацію нашого району.
Свято розпочалося о 10 годині. Символічну червону стрічку перерізала родина Жебрівських, адже саме вона подарувала землякам реставрований заклад культури, обладнаний новітньою апаратурою, з просторою глядацькою залою, приміщеннями для занять гуртківців. Зі сцени Палацу культури до немирівчан та гостей, що прибули на свято з різних куточків України та сусідньої Польщі, з найкращими вітаннями та побажаннями звернулися Павло Іванович, Філя Іванівна та Леоніда Іванівна Жебрівські. Вони вручили сільському голові Немиринець В. Г. Сиротюку символічний ключ від оновленого Палацу культури. Сягнувши високого злету, родина Жебрівських не відокремилась від своїх земляків. Сьогодні завдяки їхнім зусиллям, турботі та фінансовій підтримці люди в селі мають роботу, всі умови для відпочинку та самовдосконалення. До Немиринець з різних кінців країни приїздять на екскурсію. Завітайте сюди і ви та переконайтесь, що Немиринці — це маленький куточок Європи. Нікого не залишить байдужим Купальський парк, що знаходиться в центрі села. Таку красу можливо побачити хіба що в казці! Багато прекрасних слів лунало на адресу родини Жебрівських. Земляки вручили їм осінній букет хризантем, що пахнуть Немиринцями. Разом із щирими привітаннями представники польської делегації подарували на згадку книгу «Скарби польського народу». Святковий концерт, програма якого гармонійно переплелася з українськими традиціями та українською народною піснею, на високому рівні підготували і провели викладачі та вихованці Житомирського училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка. Повернулися ми до Андрушівки з вірою, що саме з таких благодійних куточків, як Немиринці, незабаром складатиметься вся наша Україна, адже одним із основних завдань політичної партії «Українська платформа», яку очолює П. І. Жебрівський, є відродження українського села як оберегу і необхідної умови зміцнення та процвітання нації. Дякуємо за підтримку та фінансову допомогу в організації поїздки П. І. Жебрівському, голові обласної організації партіїї «Українська платформа» Т. О. Романовській, голові Андрушівської районної організації партії «Українська платформа” С. П. Бойку.

Людмила Ананченко,
заступник голови Андрушівської районної організації партії «Українська платформа»

Банери

Интернет реклама УБС