This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПлазма в індустрії розваг

Ідея змусити плазму «працювати» в плоских дисплеях народилася ще в 60-і роки минулого століття. Однак, тільки сучасний рівень розвитку виробництва дозволив плазмовим телевізорів стати фаворитами в гонці технологій…

Плазмові телевізори використовують унікальну технологію, принципово відмінну від ЕЛТ та LCD. Сама ідея була висловлена ще в 60-і роки XX століття, але тільки недавно виробникам вдалося знизити собівартість до прийнятних величин. Ось уже кілька років в продажу є плоскі, широкоекранні панелі, виготовлені з використанням «плазмового» ноу-хау. Товар продається під самими відомими брендами.
Спочатку високі ціни на плазмові телевізори відходять у минуле. Тепер вони цілком доступні мільйонам покупців, а їх якість часто вище, ніж біля телевізорів з іншими типами дисплеїв.

Принцип роботи

Як працює плазмовий телевізор?

Між двома скляними панелями знаходиться більше мільйона осередків-пікселів, заповнених інертним газом — неоном або Ксеноном і покритих кольоровим фосфором. На електроди подається електричний струм, що перетворює газ в плазму * (звідси й назва). Плазма світитися в ультрафіолетовому діапазоні. УФ-промені примушують світитися фосфор, яким покриті осередки.

Кожен піксель складається з трьох субпіксель — окремих осередків, покритих червоним, зеленим або синім фосфором. Поєднання субпіксель створює кольорову або білу крапку. Для створення відтінків у «плазмі» варіюється інтенсивність світіння пікселя, а активні субпіксель змінюються тисячі разів в секунду.

Весь процес контролюється мікропроцесором, який розподіляє подачу струму на електроди.

* У нормальних умовах газ складається в основному з незаряджених атомів. Під впливом електрики він перетворюється на плазму, що складається з іонів (позитивно заряджених атомів) і електронів.

Зображення і екран

Якість зображення в «плазмі» часто вище, ніж у кращих моделях Кінескопних Телевізорів, крім того у плазмових телевізорів є безліч унікальних переваг:

Екран «плазми» здатний відображати 16,7 мільйонів кольорів — більше, ніж може розрізняти людське око. «Картинка» при цьому виходить максимально реалістичної та насиченою.

За останні роки виробникам вдалося значно поліпшити відображення чорного кольору, збільшилися показники чіткості, яскравості і контрастності дисплеїв. На відміну від ЕЛТ проекційних телевізорів, «плазма» не має проблем з якістю «картинки» на периферії екрана. Кут огляду в плазмових телевізорах зазвичай, значно вищий, ніж в LCD та проекційних моделях.

Діагональ екрану в плазмових телевізорах — від 32 до 63 дюймів і вище. Не так давно Samsung представив 102-дюймову панель. Для комфортного домашнього перегляду оптимальний варіант — телевізор з діагоналлю в 60 дюймів. Зображення на абсолютно плоскому екрані зовсім не спотворюється.

Як правило, в плазмових телевізорах використовується широкий, 16:9 формат, який дає якісну «картинку» при прийомі HDTV сигналу і перегляді DVD.

Технічні особливості

Більшість плазмових телевізорів готові до роботи з HDTV сигналом, проте існують моделі, що підтримують лише EDTV (Enhanced Definition TVs). Хоча таке зображення значно краще, ніж у звичайному телевізорі, до якості HDTV йому далеко.

Додаткова функція — плазмові телевізори здатні приймати VGA і SVGA сигнали при роботі з комп’ютером. Відеогра на плазмовому екрані дає приголомшливий «ефект присутності».

Завдяки унікальній технології, яка використовується в плазмових телевізорах, на якість зображення не впливають магнітні поля, наприклад, від близько розташованих динаміків.

Недоліки:

Деякі плазмові панелі не мають TV-тюнера. Для перегляду телепрограм доведеться купувати його додатково.

Через особливості фосфорного покриття може статися «вигорання» екрану при тривалому перегляді статичного зображення. На сьогоднішній день ця проблема багато в чому вирішена, але все ж таки, «плазму» краще використовувати для перегляду фільмів і телепередач, ніж для роботи з комп’ютером. Колишню яскравість «вигорілому» екрану повернути неможливо.

Для світіння газу потрібна напруга в сотні вольт, тому плазмова панель споживає багато енергії, при цьому система досить сильно нагрівається. Охолоджувальні вентилятори виробляють шум.

При цьому плазмові панелі залишаються одним з найбільш своєчасних і затребуваних товарів. Легкі, плоскі і стильні, вони чудово виглядають в будь-якому інтер’єрі. Ціна на них постійно падає, а розміри екрану до цих пір перевершують показники конкурентів.

Банери

Интернет реклама УБС