This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПеремогли сильні і вправні

10 вересня по-святковому прикрашений районний стадіон «Колос» зустрічав спортсменів, які прибули сюди з нагоди урочистостей до Дня фізичної культури і спорту. Шанувальники та ветерани спорту, команди з футболу та міні-футболу, гирьовики, легкоатлети з навчальних закладів району з нетерпінням чекали початку спортивного дійства.Відкриваючи свято, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ю. А. Олексюк привітав усіх присутніх, відзначив, що спортсмени нашого району посідають призові місця в обласних змаганнях, спартакіадах та турнірах, подякував вчителям фізичного виховання, ветеранам спорту, всім спортсменам за наполегливу працю, професіоналізм та призові місця за результатами змагань. Спортсменів та всіх присутніх привітав із святом заступник голови районної державної адміністрації О. В. Мельник. Він бажав спортсменам та командам впевнених і переконливих перемог. Олександр Вадимович вручив грамоти райдержадміністрації та грошові премії кращим організаторам спортивного руху в районі: П. М. Терлецькому та В. М. Короткому — вчителям фізичного виховання Новоівницької і Нехворощанської загальноосвітніх шкіл, Л. А. Сорочинському, тренеру Андрушівської ДЮСШ. Грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту одержали ветерани спорту А. Ф. Рожко, О. М. Романський, Г. П. Затилюк та спортсмени-розрядники Віталій Морозов та Олександр Агрич. А заступник голови районної організації Партії регіонів В. О. Кравчук вручив їм сувеніри та побажав нових спортивних перемог. Після урочистої частини свята відбулися змагання з футболу, міні-футболу, гирьового та армспорту, а також з легкої атлетики. У вправності змагалися і картингісти міської станції юних техніків. За результатами змагань, які цілий день проходили на районному стадіоні «Колос», перше місце серед футбольних команд посіли червоненські юнаки, які представлятимуть наш район на обласній спартакіаді школярів. Найкращий результат у змаганнях з міні-футболу показала команда з Волиці. Цікаво проходили змагання з гирьового та армспорту, де в різних вагових категоріях перемогли найсильніші. Вболівальники з цікавістю спостерігали за забігами юних легкоатлетів. Переможці отримали кубки, грамоти та цінні подарунки.

Ольга Мельник

Банери

Интернет реклама УБС