This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниНаш депутат

Знайомтесь: Циплюк Сергій Володимирович — вперше обраний депутат Любимівської сільської ради. Його виборчий округ — вулиця Зелений Гай. Він — керівник місцевого осередку Партії регіонів. Сельчани не розчарувалися в своєму виборі — депутат — член постійної комісії з гуманітарних питань, законності, правопорядку, прав людини, регламенту і депутатської етики, бере активну участь у її засіданнях. Ініціативний і відповідальний, Сергій Володимирович не пропускає жодного засідання сесії. Він — заступник голови народної дружини. Якщо треба виконати якусь важливу роботу, сільський голова завжди радиться із С. В. Циплюком, розраховує на його підтримку і допомогу. Так було, коли зрізали по вулицях старі дерева, коли влітку ремонтували дороги. У депутата є трактор МТЗ-80, якого він викупив у збанкрутілому господарстві. Полагодив і тепер має надійного помічника не лише у своєму господарстві. Кому з односельців треба города виорати чи засіяти, привезти дрова чи корми — всі до Сергія звертаються за допомогою — нікому не відмовляє. Має він і легковий автомобіль. Знаючи добру вдачу чоловіка, люди просять підвезти — кого до райцентру, кого до лікарні. Село ж наше — на краю району, навіть до траси старим та немічним добратися проблемно. Не сидить без діла наш депутат і взимку: сконструював пристрій для прибирання снігу і очищав від нього дороги в селі, яке дуже розтягнуте і окремі двори пенсіонерів віддалені від центру на кілометри. Роботою депутата сільської ради С. В. Циплюка любимівчани задоволені, за що йому і вдячні.

Олександр Бобунов,
депутат Любимівської сільської ради

Банери

Интернет реклама УБС