This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниНамітили конкретні плани

Партія регіонів — це найбільш численна партійна організація в нашому районі. В її ряди об’єдналися люди, які прагнуть зробити Андрушівщину квітучою і багатою.
25 березня відбулася звітно-виборна конференція районної організації Партії регіонів, де йшла мова про роботу партійних осередків, участь кожного члена партії в передвиборній кампанії.
Голова районної організації Л. Д. Яцюк у своєму виступі відмітила, що в обласній раді ми маємно депутата від Партії регіонів — О. В. Пастовенського, в районній раді — 11 депутатів-регіоналів. Немало однопартійців і в місцевих радах. Відмітила, що сьогодні працювати наче й простіше, бо партія при владі, але ж відповідальність значно більша. Зупинилася також на недоліках і упущеннях в роботі. Наступним на порядку денному стояло питання про вибори голови районної партійної організації. Л. Д. Яцюк запропонувала кандидатуру Б. В. Мазура. Делегати одноголосно обрали голову райдержадміністрації Б. В. Мазура головою районної організації Партії регіонів. Борис Валентинович подякував однопартійцям за високу довіру, підтримку і розуміння. Відмітив, що робота, яка проводилася й проводиться, складна та відповідальна, а попереду — парламентські вибори, до яких слід готуватися вже тепер. Він проінформував, що в першому кварталі відбулися ділові зустрічі з керівниками підприємств, установ та організацій, сільськими головами, де визначалися конкретні завдання на найближчий час. Б. В. Мазур наголосив, що слід продовжувати роботу над зміцненням рядів партії. Має бути також тісна співпраця з депутатами інших партій. Делегати конференції обрали заступників голови партії, членів ради, делегатів на обласну партійну конференцію Партії регіонів. Депутат Житомирської обласної ради, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації О. В. Пастовенський у своєму виступі наголосив на необхідності проводити зустрічі в трудових колективах, роз’яснювати суть президентських реформ. Сказав, що при підтримці голови райдержадміністрації Б. В. Мазура та начальника відділу освіти С. І. Сословської вручили колективам шкіл району необхідний спортінвентар, меблі та ін. Він наголосив, що вирішуватиме всі питання, з якими виборці будуть звертатися. Як депутат обласної ради О. В. Пастовенський побував у с. Жерделі, де відвідав сім’ю Чегалідзе Мідеї і ручив їй матеріальну допомогу на лікування дітей.

Марія КОБИЛЯНСЬКА

Банери

Интернет реклама УБС