This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниКібернетичний ігровий майданчик

Дивлячись навкруги, розумієш, що світ все більше і більше наповнюється цифровими технологіями. Кожен із нас стикається з необхідністю використання інновацій техніки. Але виникає питання – «Чи є це повністю безпечним?». В першу чергу потрібно пам’ятати, що гаджетами користуються і маленькі жителі населення – діти. Тому, 17 березня 2017 року, у ДНЗ «Колобок» с. Лісівки на батьківське зібрання завітали фахівці із соціальної роботи Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та провели бесіду на тему: «Кіберзлочинність».
Нажаль, кіберзлочинність прирівнюють до насилля та жорстокого поводження в суспільстві. Набагато легше причинити шкоду, не встаючи від «робочого монітору». За допомогою троянських програм, так званими «троянами», можливо зламати всі особисті дані.
Обачність – запорука вашої безпеки. Не потрібно завжди надіятись на антивірусні програми. Захищайте себе та своїх дітей від веб – залежності. За допомогою та інформацією звертайтесь в Андрушівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Андрушівка, пл. Т.Г.Шевченка, 1, каб. № 47, 4-й пов., тел. 2-20-72).

Бруцька А.М., фахівець із соціальної роботи І категорії відділу соціальної роботи АРЦСССДМ

Банери

Интернет реклама УБС