This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниКаміа Плюс, м.Андрушівка

Каміа Плюс м АндрушівкаВпродовж років «КАМІА ПЛЮС» успішно працює в напрямку розбудови лісового та мисливського господарства Андрушівського району Житомирської області, щороку збільшуючи поголів’я диких тварин, оберігаючи та примножуючи природні багатства регіону.

Головні завдання компанії становлять не лише забезпечення стабільної роботи вольєрного господарства з метою відновлення тваринного світу в природному ареалі, але й участь у соціальній роботі, у наповненні бюджету району. А саме – створення сприятливого клімату взаємовідносин із колегами та підшефними, планування соціальних заходів, що матимуть значний внесок у забезпечення належного рівня життя мешканців Андрушівського району.

На сьогодні компаніє може відзначити визначні позитивні досягнення в окремих галузях, як економічного, так і соціального блоку. Стосовно здобутків у фаховій сфері – веденні вольєрного господарства – треба зазначити досить вагомі досягнення, що були зафіксовані по результатам проведеного 26 лютого 2013 року обліку диких парнокопитних мисливських тварин, який здійснювався методом авіаційного обстеження території з використанням гвинтокрила «Мі-2».

Для порівняння, згідно матеріалів первинного обліку, в господарстві «КАМІА ПЛЮС» була зафіксована чисельність поголів’я у складі:
— оленів благородних – 20 тварин, ланей – 20, муфлонів – 15, лосів – 7, косуль – 91, кабанів диких – 55, зайців-русаків – 62, бобрів – 11, лисиць – 6.
По результатам останнього проведеного обліку було зафіксовано високий приріст чисельності основних видів мисливських тварин. Загальна кількість мешканців вольєрного господарства збільшилась на 76 тварин й становить:
— оленів благородних – 25 тварин, ланей – 25, муфлонів – 22, лосів – 11, косуль – 119, кабанів диких – 77, зайців-русаків – 71, бобрів – 13, лисиць – 8.
Найвищий показник приросту зазначено у родині косуль – поголів’я збільшилося на 28 тварин. Враховуючи, що одна самиця косулі у рік виношує лише 1 маля, такий приріст поголів’я засвідчив, що нам вдалося створити найбільш сприятливі умови для того, щоб тварини почували себе як у справжньому природньому середовищі.

В свою чергу, збільшена чисельність тварин в умовах природного утримання на території вольєрного господарства свідчить про високий рівень професіоналізму співробітників «КАМІА ПЛЮС» в роботі з вирощування різних порід диких тварин. Повсякчасно турбуючись про умови утримання та ветеринарний стан мешканців вольєру, компанією створена перша в Україні професійна єгерська служба. Мисливське господарство «КАМІА ПЛЮС» забезпечило єгерів сучасною матеріально-технічною базою, зокрема, засобами зв’язку, власним автопарком. Усі профілактичні роботи, плановий, ветеринарний вилов звірів проводяться виключно під контролем еколога та ветеринарного лікаря.

За даним біологів, середній строк життя оленів благородних, ланей та лосів складає 20 років. Тож «КАМІА ПЛЮС» в майбутньому, щорічно утримуючи стабільну динаміку зростання поголів’я, зможе успішно виконати плани не лише щодо відновлення природнього балансу, а й поширення вирощених у вольєрі тварин по Житомирських лісах, в заповідних та мисливських зонах по всій Україні, а згодом, й в інших країнах Європи.

Всесторонньо піклуючись про навколишнє екологічне та природне середовище місцевості, де розташоване підприємство, «КАМІА ПЛЮС» створює найкращі умови для утримання та вирощування диких тварин, за своїм рівнем цілком придатні конкурувати з подібними мисливськими господарствами Європи. Ведуться регулярні роботи з поліпшення стану відведеної під роботи ділянки – це і спеціалізований догляд за лісом, авіаоблік поголів’я, контроль якості вирощування тварин, їхнього ветеринарного стану, чисельності та приросту, оцінка рослинно-тваринного балансу у господарстві.

Зокрема, у 2012 році компанією «КАМІА ПЛЮС» на закупівлю необхідних кормів для годівлі тварин господарства (вівсу, пшениці, картоплі, сіна, кукурудзи, солі мінеральної) було витрачено 200 тис. грн. Усі зернові були закуплені у підприємств Андрушівського району. У планах на поточний та майбутній роки – оформлення оренди земель для власного вирощування сільськогосподарських культур з метою заготівлі кормів тваринам підприємства. Таким чином, компанія матимемо власний кормовий ресурс, що дозволить завжди бути готовими до забезпечення достатньої якісної годівлі зростаючому поголів’ю тварин.

Варто зауважити, що впродовж кожного року вольєрне господарство відвідує понад 1000 гостей, місцевих жителів, учнів шкіл та табору відпочинку «Чайка». Керівництво проекту «КАМІА ПЛЮС» планує всі відвідини таким чином, аби не зашкодити життєвій активності та спеціальним біологічними періодам тварин – спарюванням у термін з серпня по жовтень, народженню малюків у березні – червні, коли присутність людини не лише небажана, а й небезпечна, й, звісно, відвідування вольєру заборонено. Також, господарство зачиняється для відвідувачів у періоди проведення загальних місцевих заходів, при посиленні епідеміологічного контролю, зокрема, під час виникнення небезпечної загрози африканської чуми тварин.

Як відомо, особлива увага підприємства «КАМІА ПЛЮС» приділяється не лише питанню розведення та захисту тварин, а й вихованню доброго, гуманного ставлення до природи і навколишнього середовища у нашого підростаючого покоління.

В планах «КАМІА ПЛЮС» – активно продовжувати розпочатий раніше проект – спеціальні екскурсійні програми для дітей-школярів. Під час таких заходів групи учнів місцевих шкіл можуть організовано відвідувати вольєр, фотографувати природу і диких тварин, слухати лекції єгерів, вивчати правила поведінки в лісі та поводження з тваринами.

Варто особливо підкреслили, що керівництво «КАМІА ПЛЮС» , займаючи впродовж років активну соціальну позицію, завжди відповідає на будь-які запити та надає допомогу місцевій владі та населенню. Докладно про нещодавні акції та благочинні події можна дізнатися у розділі сайту «Новини» [со слова «Новини» прописать гипер-ссылку с навигацией в раздел сайта «Новини»].

За роки діяльності керівництвом компанії «КАМІА ПЛЮС» було успішно реалізовано низку заходів, спрямованих на забезпечення життєдіяльності району, задоволення потреб населення, додержання прав і свобод громадян. Зокрема, на прохання Общини Храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Андрушівка, у 2012 році силами компанії «КАМІА ПЛЮС» було закуплено та передано для привітання місцевих маленьких жителів 190 різдвяних подарунків. Для потреб місцевої церкви було перераховано 21 тис. грн. Також, для облаштування «Святого джерела Діви Марії» (розробка проекту та побудова каплички й майданчика для прихожан) компанією було витрачено 66 тис. грн.

Тримаючи в постійній увазі питання матеріальних потреб ряду місцевих шкіл, напередодні новорічних свят товариство «КАМІА ПЛЮС» традиційно проводить благочинні акції. Зокрема, у 2012 р. учні молодших класів Міньківської школи отримали привітання та 10 різдвяних подарунків, для школи були закуплені меблі загальною вартістю 3 тис. грн., учням Першої загальноосвітньої школи Андрушівки були передані 20 подарунків та закуплені меблі загальною вартістю 3 тис. грн.

Окрім цього, за зверненням адміністрації Андрушівського дитячого садочку №2 «Дзвіночок», минулого року було придбано та передано вихованцям новорічний костюм «Дід Мороз». Знаючи про інші нагальні потреби вищезазначеного дошкільного навчального закладу, компанією «КАМІА ПЛЮС» були, також, перераховані 3 тис. грн. з метою подальшого придбання меблів для дитсадка.

ТОВ «КАМІА ПЛЮС» завжди оперативно реагує на всі громадські запити та сигнали від місцевих державних організацій, дитячих навчальних закладів, надаючи свою посильну допомогу. Зокрема, в 2012 році на потреби району підприємством було виділено 90 тис. гривень. Аналізуючи здійснену роботу, на 2013 рік компанією розроблено нову Програму соціальної підтримки району, цільове та прозоре розподілення коштів на розбудову Андрушівського району.

Лояльно та демократично вибудовуючи стратегію ділових публічних взаємин, підприємство «КАМІА ПЛЮС» приділяє достатню увагу не лише своїй профільній діловій активності – веденню мисливського господарства, але й актуальним соціальним питанням мешканців району.
Каміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м АндрушівкаКаміа Плюс м Андрушівка

Банери

Интернет реклама УБС