This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗцілюймося вірою і святою водою

Минулої неділі архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Владика Никодим освятив Святе Джерело в урочищі Загуйва, яке в народі досі називали просто Криничкою.
Про цю подію заздалегідь повідомили жителів міста і району. В призначений час люди від’їхали автобусами від Храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Андрушівці, багато прихожан добралися до Нехворощі власним транспортом — дорогою через ліс від Красної Гірки.
Перед початком урочистого дійства священик з с. Нехворощ о.Сергій провів богослужіння. Корінні жителі вже й не пам’ятають, хто й коли виявив його цілющу силу. З-під землі скраю лісу заструміла вода. Сільські косарі, всі, хто працював на прилеглих полях, після виснажливої роботи у спеку припадали до цього джерела, тамуючи спрагу. І на диво ставали дужчими — десь бралася сила і навіть відступали хвороби. Ось так з роками люди переконалися — то незвичайна вода тече — Божою силою наповнена. Зробили тут заглибину, потім викопали криничку. Сільський житель В. Барабанов наносив туди каміння і сам вимурував цямрину — щоб не обсипався грунт та не замулював джерело. І розійшлася добра слава про незвичайну воду у нехворощанській криничці — зараз по неї їдуть вже й з Андрушівки та прилеглих сіл. Люди самі сказали: це Святе Джерело, сила його до кінця непізнана.
З ініціативи Благочинного Андрушівського округу протоієрея Миколая Гавриліва, протоієрея Храму Різдва Пресвятої Богородиці Миколая Климчука, з участю спонсора — ТОВ «КАМІА ПЛЮС» Криничку і територію навколо неї за короткий час благоустроїли, проклали до неї дорогу через ліс. Біля Святого Джерела — новий дерев’яний хрест, скульптурне зображення Божої Матері — все в квітах.
В обідню пору священики Андрушівського округу, голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, голова районної ради О. В. Мельник, прихожани, діти короваєм зустріли архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Владику Никодима, який по приїзду привітав усіх, хто зібрався на священне дійство, провів проповідь у славу Всевишнього і заступниці нашої Божої Матері, пом’янув жертви Голодомору, закликав кожного виконувати Божі заповіді — оберігати найбільше своє духовне багатство — чисту і добру душу, любити ближнього свого, як самого себе, творити на землі добро. Владика Никодим подякував людям, спонсорам, які облагородили Святе Джерело, а також представникам влади, освятив його і першим напився води із цілющої Кринички. За ним це зробили священики і всі прихожани. Люди набрали води і для себе, і для своїх рідних та близьких. Кожен з віруючих запам’ятав напутні слова Владики Никодима: уся вода — свята і сильна, а із Святого Джерела вона особливо цілюща і допомагає найскоріш віруючим, які живуть з молитвою і вірою в Бога не лише в піст, який нині триває, а й кожної днини.

Банери

Интернет реклама УБС