This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗупинимо туберкульоз разом

Андрушівка виїзне засідання обласної координаційної радиУ середу, 20 березня 2013 року на базі Андрушівського району під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Долгих відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду.
На засіданні розглянуто наступні питання:
1. Виконання рішення виїзного засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду № 8004/47/2-12 від 17.12.2012 року.
2. Стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 106 від 12.05.2010 року координаційними радами при райдержадміністраціях Андрушівського, Бердичівського, Житомирського, Коростишівського, Попільнянського, Ружинського, Любарського, Чуднівського районів.
3. Про організацію та виконання протитуберкульозних заходів, вплив регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду на поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу.
4. Затвердження стратегії з Адвокації, комунікації та соціальної мобілізації з питань туберкульозу (АКСМ-Стратегія).
Відкриваючи засідання, Ярослав Долгих зазначив: «Незважаючи на заходи, спрямовані на протидію туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД ця проблема в області залишається актуальною. На сьогодні, заходи на місцях зводяться в основному до боротьби з наслідками хвороб і недостатньо уваги приділяється їх попередженню, діагностуванню та реабілітації. Шляхи розв’язання даної проблеми полягає лише у проведенні спільних профілактичних заходів виконавчої та законодавчої гілок влади з медичними установами, об’єднаннями громадян, які опікуються даними питаннями. Виконання протитуберкульозних заходів перебуває на постійному контролі в обласній державній адміністрації».
В роботі засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Б.В. Мазур та заступник голови райдержадміністрації, голова районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду Ю.А. Олексюк.
На ряді недоліків, які суттєво впливають на епідемічну ситуацію щодо захворюваності на туберкульоз, акцентував увагу директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник голови обласної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Олександр Торбас.
Про відсутність взаємодії управлінь, організацій, підприємств в питаннях організації протитуберкульозних заходів, зокрема у Житомирському, Коростишівському та Чуднівському районах, зазначили у своїх виступах головні лікарі обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Галінський та обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Дідик.
За результатами виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу ВІЛ-інфекції/СНІДу прийнято відповідне рішення.
Засідання відбулося за сприяння обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного протитуберкульозного диспансеру та обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини.

Банери

Интернет реклама УБС