This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗвітній дисципліні — належний рівень

Своєю повсякденною працею працівники галузі забезпечують ефективне функціонування державної статистики, демонструючи при цьому компетентність, ініціативність, відповідальність і професіоналізм. Для підвищення якості роботи та належного рівня звітної дисципліни з 1 січня 2010 року запроваджується система електронної звітності. В зв’язку з перезакладенням погосподарських книг з 1 січня 2011 року, а також всеукраїнським сільськогосподарським переписом, який відбудеться у 2012 році, вводиться автоматизація погосподарського обліку, до якого долучилися Зарубинецька, Крилівська, Волицька, Старокотельнянська та Гальчинська сільські ради. Рекомендуємо решті сільських рад автоматизувати погосподарський облік. Проте своєчасність і рівень зведених даних у статистичних органах в основному залежить від того, що і коли вони отримують від підприємств, організацій, які відповідно до чинного законодавства зобов’язані в установлені строки подавати статистичним органам достовірну звітність. Цьому питанню приділяють належну увагу керівні та облікові працівники підприємств району, зокрема: СТОВ «Старокотельнянське”, ПП «Імпак”, ПОСП «Надія”, ТОВ «Андрушівський агробуд”, Каменівська та Павелківська сільські ради та інші. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім респондентам за співпрацю, а шановних колег і ветеранів колективу привітати з професійним святом, побажати здоров’я, натхнення, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Інна Голоднюк,
начальник відділу статистики в Андрушівському районі.
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС