This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗверненням громадян — особливу увагу

Відповідно до вимог законодавства, документів державних органів у відділах та управліннях райдержадміністрації, виконкомах міської, селищної, сільських рад ведеться робота по вчасному і всебічному розгляду звернень громадян. Керівництво райдержадміністрації постійно акцентує увагу на необхідності підвищення відповідальності посадових осіб за забезпечення на всіх рівнях державної виконавчої влади і місцевого самоврядування всебічного, кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян. Це, здебільшого, дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти законні їх вимоги. Значне місце в цій роботі займає обистий прийом громадян. Увійшло в практику проведення виїзних прийомів головою райдержадміністрації та його заступниками в селах району. За 8 місяців цього року, враховуючи зустрічі на місцях, відбулось 169 прийомів, на яких розглянуто 339 звернень. Їх виконання знаходяться на постійному контролі. В поточному році питання щодо роботи зі зверненнями громадян тричі розглядалось на засіданнях колегії, за їх висновками прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації. Загальним відділом апарату райдержадміністрації систематично здійснюється аналіз звернень громадян, надається необхідна практична та методична допомога щодо організації цієї роботи безпосередньо в місті, селищі та селах району. Протягом першого півріччя до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району надійшло 1825 письмових звернень, що на 13,4% більше проти минулого року, та 2265 усних звернень, що також більше на 8,2% проти минулого року. У зверненнях громадян порушено 4090 питань, що на 4,1% більше, ніж за відповідний період 2010 року. Значне місце займають питання сільського господарства, землекористування в сільській місцевості та реформування агропромислового комплексу — 1334, які становлять 32,6 %. Серед інших основних питань: соціального захисту — 649 (15,9%), житлової політики — 275 (6,7%), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку — 302 (7,4%), комунального господарства, транспорту та зв’язку — 377 (9,2%), праці та зарплати — 199 (4,8%), освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності — 73 (1,8%), охорони здоров’я — 88 (2,2%) та інші питання, що складають 17,4% . Особлива увага приділяється зверненням пільгової категорії громадян. До райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад протягом вказаного періоду надійшло 456 (11,1%) звернень від учасників війни та бойових дій; від членів багатодітних сімей та одиноких матерів — 329 (8,0%); від ветеранів праці, пенсіонерів, інвалідів — 1390 (34,0%). Робота по забезпеченню виконання вимог Закону України «Про звернення громадян”, відповідних Указів Президента України, розпоряджень голови облдержадміністрації, інших нормативних документів знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.

Сергій Демченко,
начальник загального відділу райдержадміністрації

Банери

Интернет реклама УБС