This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЗаходи безпеки в холодний період

Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до жителів району з попередженням про необхідність дотримання заходів безпеки в холодний період!

При аномально низьких температурах повітря щоб уникнути переохолодження і обмороження рекомендується без необхідності не виходити на вулицю, уникати перебування на вулиці дітей і домашніх тварин.

Основними чинниками ризику обмороження є: тісний і вологий одяг та взуття, проблеми з судинами, алкогольне сп’яніння, а також слабкість і перевтома.

Аби уникнути переохолодження: одягайтеся тепло — прошарки повітря утримують тепло; носіть теплі устілки і шерстяні шкарпетки — вони вбирають вологу, залишаючи ноги сухими; не виходьте на мороз без теплих рукавичок, головного убору і шарфа; необхідні постійні активні рухи.

В разі переохолодження або обмороження негайно звертайтеся за медичною допомогою.

Щоб уникнути зростання кількості пожеж унаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалювання звертаємо увагу на наступну інформацію:

Які причини пожеж при експлуатації печей?

Пожежі часто бувають із-за перегріву печей та грубок в результаті тривалої топки, що призводить до появи тріщин в цегельній кладці. Щоб уникнути пожежі від перегріву печі, рекомендується топити грубку 2-3 рази в день, тривалістю не більше 1,5 години. Так само пожежі бувають в результаті випадання з топки жарин, використання для розтоплення грубок легкозаймистих і горючих рідин.

Забороняється:

· залишати печі, що топляться, без нагляду, доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
· розташовувати паливо, інші горючі речовини і матеріали на передтопковому аркуші;
· застосовувати для розпалювання печей бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини;
· застосовувати поліна, що не входять в топковий пристрій;
· топити вугіллям, коксом і газом печі, не призначені для цих видів палива;
· проводити топку печей під час проведення в приміщеннях зборів та інших масових заходів;
· використовувати вентиляційні і газові канали як димарі;
· перегрівати печі.

Більшість пожеж трапляються в житлових будинках. Причини їх практично завжди однакові — занедбані комунікації, несправна електропроводка, куріння в недозволених місцях, залишені без нагляду електроприлади.

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки!

При використанні приладів опалювання не перекалюйте печі, не перенавантажуйте електромережі.

Нагадуємо номери телефонів екстреного виклику

оперативно-рятувальної служби із звичайного телефону та з мобільного: «101».
5 ДПРЧ м. Андрушівка, тел.: 2-18-09;
36 ППП смт. Червоне, тел.: 4-61-01

Банери

Интернет реклама УБС