This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЖиття та здоров’я дітей — найдорожчі

Андрушівка ДАІ дітиЖиття людини — єдине і неповторне. І тому кожен повинен вчитися його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми цікаво і весело вчимо своїх вихованців: з казкою, віршем, загадкою, прислів’ям, щоб одержана інформація стала для них не лише сумою знань, а й стійким переконанням, нормою життя.
Саме в такому руслі пройшла в 3-Б класі відкрита виховна година на тему: «Наш друг — дорожній рух». До школярів завітав старший лейтенант, інспектор адмінпрактики відділення Державтоінспекції в м. Андрушівка Тудосе Олександр Вікторович, який ознайомив учнів з Правилами дорожнього руху. Класний керівник Говорадло Інна Борисівна разом зі своїми вихованцями в казковій формі продемонстрували, як виконують правила. Хоча їх у нас є немало, але варто основні знати та виконувати. Головними з-поміж таких є Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Діти охоче відповідали на запитання вікторини, відгадували загадки та грали в гру «Світлофор». Виховна година була змістовною та цікавою.
Проводячи бесіди та виховні заходи, вчителі нашої школи ретельно готуються до них, знаходять цікаві факти, часто проводять їх у вигляді рольової гри. А школярі завжди запам’ятовують і виконують всі правила, які вивчаються на уроках та позакласних заходах, бо усвідомлюють, що від цього залежать їхні життя та здоров’я.

Андрушівська районна державна адміністрація

Банери

Интернет реклама УБС