This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЖити в чистоті

Чистота і порядок у домівках – традиція нашого народу. Цю добру традицію добре було б утвердити і в житті населених пунктів.

Нас сьогодні хвилює низька екологічна свідомість наших громадян, яка призводить до забруднення територій населених пунктів, парків, скверів, лісів, прибережних та придорожніх смуг, місць масового відпочинку. Очевидним є те, що дотримання чистоти і порядку , охорона довкілля ще не стали частиною світогляду і потребою душі людини. Але людину формують умови, в яких вона живе. А живе вона в громаді. Тому на органи місцевого самоврядування покладається основне завдання – управління у сфері благоустрою населених пунктів. Цьому важливому питанню був присвячений виїзний семінар – навчання голів місцевих рад на базі Нехворощанської сільської ради. Стан виконання Правил благоустрою населених пунктів місцевими радами району охарактеризував В.Б.Шпаківський, заступник голови районної ради . Зокрема Валерій Броніславович підкреслив, що візитною карткою міста, села, селища є в’їзний знак і починати благоустрій потрібно з нього. Звернув увагу на чистоту і порядок на кладовищах, технічний стан обелісків, пам’ятників, братських могил та благоустрій територій навколо них. Не залишилася поза увагою проблема засміченості парків, скверів, лісів, прибережних та придорожніх смуг. А це свідчить про низьку свідомість громадян та неналежну організацію вивозу сміття. «Сьогодні в районі налічується 634 трактори та мотоблоки, які можна на договірній основі залучити до вивозу сміття» — наголосив В.Б.Шпаківський. Не здійснюється контроль за санітарним станом територій підприємств, установ і організацій . Проблемою сіл стають безгосподарські будівлі, які заростають дикоростучими деревами, кущами та чагарниками. Продовженням виступу В.Б.Шпаківського стала інформація директора районного центру зайнятості С.Б.Солопія, який в котре наголосив головам рад про можливість залучення до вирішення питань благоустрою громадян на громадських засадах та нагадав порядок оплати даних послуг. Не менш важливим було і питання заходів щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році, з яким перед зібранням виступила Н. О. Суботенко , начальник управління фінансів райдержадміністрації . Підводячи підсумки семінару голова районної ради В.В.Костик наголосив учасникам зібрання на виконання п.7 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо залучення до благоустрою територій населених пунктів на договірних засадах коштів , трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності. А також попросив звернути увагу на стан матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України. На завершення учасники зібрання оглянули територію та соціальну сферу села Нехворощ, а також вислухали розповідь сільського голови В.М.Гетьмана про досягнення , проблеми та шляхи вирішення питань життєзабезпечення територіальної громади.

Банери

Интернет реклама УБС