This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниЖиви, ялинко!

Андрушівка ялинкаЯлинка — головний атрибут Нового року, без неї і свято не свято. Щороку в Україні в цей період вирубують мільйони молодих саджанців сосни, ялинки і ялиці. Ще сотні тисяч дерев варварським способом позбавляються верхівки. У багатьох країнах Європи і світу відмовилися від використання живих ялинок, натомість прикрашають якісно зроблені штучні. На рахунку учнів та вчителів Андрушівської гімназії багато екологічних акцій, чимало з них стали традиційними. Взимку ми завжди піклуємось про природу. Діти майструють і вивішують годівнички, перед святом Нового року прикрашають ялинку для звірят. А цього року ми своїми руками зробили чудові новорічні прикраси з обгорнутих пластикових пляшок, якими прикрасили ялинку в центрі міста. На початку навчального року спланували зібрати і здати макулатуру, щоб за одержані кошти придбати штучну ялинку, таким чином врятувавши лісову красуню. Звичайно, ми дуже старалися, але коштів не вистачало і нам на допомогу прийшла голова Андрушівської райспоживспілки Кучеренко Ніла Михайлівна. Вона допомогла купити не лише штучну ялинку, а й чудові прикраси (фото). Коли акція «Живи, ялинко” завершилась, до нас завітала Ніла Михайлівна і запропонувала створити шкільний кооператив. Кожен з нас задумався над тим, як ставиться до природи, як охороняє її. А купивши сьогодні маленьку синтетичну ялинку, ми збережемо від знищення лісову красуню. Так маємо робити всі ми, бо ж нові ліси швидко не ростуть. Тому варто подумати про майбутні покоління, які зможуть милуватися лісами, котрі ми повинні для них виростити і зберегти. А, може, хтось проти синтетичної ялинки? Тоді проблема вирішується з поверненням до української традиції з новорічним Дідухом — символом вічної єдності предків, сучасників і нащадків. А якщо вже хтось ніяк не може без ялинки, то нехай не вбиває її, а тримає живою в горщику, щоб пізніше пересадити в ґрунт.

Світлана Казмірчук,
заступник директора з виховної роботи Андрушівської гімназії
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС