This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДякую за доброту

У мене син — інвалід дитинства, бо має проблеми із зором. У зв’язку з цим він був на групі і отримував пенсію. Стан його здоров’я погіршився і лікарі запропонували зробити операцію в інституті Філатова в Одесі, на яку потрібні немалі кошти, яких у нашій родині відразу не знайшлося, бо виховуємо четверо дітей, а чоловік не має роботи. Тож вирішили потроху складати — туди мала йти і синова пенсія. Та коли я його повезла на комісію в Житомир, там, не вникнувши в стан справ, зняли з нього групу, а, значить, позбавили пенсії та надії на одужання. Мені боляче було таке пережити, тому звернулася за допомогою і порадою до головного лікаря Андрушівської ЦРЛ Ю. В. Ющинського. Дякуючи йому, наш син отримуватиме пенсію згідно закону і ми зможемо зібрати гроші на операцію. Дякуємо Вам, шановний Юрій Віталійович, за милосердя, людяність і доброту, за те, що допомогли у вирішенні такої болючої для нас проблеми.

Любов Опанасюк,
с. Тарасівка

Банери

Интернет реклама УБС