This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДо уваги власників земельних ділянок

Відділом Держкомзему у Андрушівському районі (м. Андрушівка, площа Леніна,1, кабінет № 6) щоденно до 20.10.2011 року з 8.00 до 17.00 год., а також за погодженням із громадянами в суботу з 9.00 до 13.00 год. здійснюється реєстрація та видача державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам. Додаткову інформацію щодо оплати за реєстрацію державних актів громадяни можуть отримати за телефоном 2-17-94. Із 456 виготовлених державних актів уже вручено громадянам 169, за межами району проживає 218 громадян — власників земельних ділянок. Інформацію щодо реєстрації державних актів цим громадянам повідомляємо в телефонному режимі та направляємо листи поштою. Прохання до громадян не зволікати з отриманням державних актів та в найкоротший термін їх отримати у відділі Держкомзему.

Петро МАСИРА,
начальник відділу Держкомзему в Андрушівському районі

Банери

Интернет реклама УБС