This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДопоміг депутат

Доброта, милосердя і благодійництво цінувалися у всі часи, бо це чи не найпрекрасніші людські риси. Хіба не відчуваєш полегкість і спокій на душі, коли зробиш гарний вчинок в ім’я когось або допоможеш конкретній людині. Було б бажання, а поле діяльності для меценатів завжди знайдеться, хоча б, наприклад, в такій галузі, як охорона здоров’я, де ще стільки невідкладних проблем: не вистачає найновітнішої апаратури, медикаментів, коштів на поліпшення умов лікування пацієнтів та роботи медперсоналу. Одним з актуальних питань, яке потрібно було вирішити в першу чергу для нормального функціонування інфекційного відділення райлікарні, була заміна старих вікон, які вже стали непридатними. За допомогою у вирішенні проблеми я звернулася до нашого земляка, депутата обласної ради, першого заступника голови обласної організації Народної Партії Остап’юка Анатолія Васильовича — просила допомогти коштами. Він в свою чергу порушив клопотання на сесії облради про виділення Андрушівській центральній районній лікарні з обласного бюджету 15 тис. грн. Нещодавно ці кошти надійшли на рахунок ЦРЛ. Вони були використані на ремонт інфекційного відділення — вже поставили нові вікна. Це дасть змогу зберегти тепло у холодну пору року, поліпшити умови перебування хворих в нашому відділенні, а також роботи медичних працівників. Отож медперсонал інфекційного відділення, а також хворі, що перебувають у нас на лікуванні, вдячні А. В. Остап’юку за доброту і милосердя. Щиро зичимо йому міцного здоров’я, усіляких гараздів і Божого благословення.

Аліна Козак,
завідуюча інфекційним відділенням центральної районної лікарні

Банери

Интернет реклама УБС