This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДозвільний Центр інформує

Відповідно до чинного законодавства в районі функціонує Дозвільний Центр, що є невід’ємною складовою Центру з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Дозвільний Центр діє за принципом організаційної єдності згідно з яким видача документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) суб’єктам господарювання здійснюється у Дозвільному Центрі державним адміністратором шляхом взаємодії з представниками місцевих дозвільних органів.
Для забезпечення відкритості в приміщенні Дозвільного Центру прийом суб’єктів підприємництва, здійснюють представники місцевих дозвільних органів ветеринарної медицини та санітарно-епідеміологічної служби району.
Для покращення обслуговування громадян державним адміністратором Дозвільного Центру проводиться прийом громадян за графіком:
Понеділок — п’ятниця з 8.00 до 17.00; без перерви на обід, вихідні дні — неділя, святкові дні.
Через Державного адміністратора суб’єкти господарювання мають змогу оформити:
1) експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агро — продовольчих ринків;
2) дозвіл на проведення заходів із залученням тварин;
3) експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів):
— з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;
— з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, префіксів і кормів, що видаються управлінням ветеринарної медицини в Андрушівському районі.
Також можна отримати експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом продуктів та їх обігом, що видається Андрушівським міжрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області.
За додатковою інформацією щодо переліку та порядку видачі документів дозвільного характеру звертатися за адресою м. Андрушівка, вул. Зазулінського, 5, каб. № 19, тел. 2-10-48.

Державний адміністратор П’ятніцька Л.В.

Банери

Интернет реклама УБС