This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВітаємо, колеги!

Багато літ спливло, ще більше води збігло з того часу, як ми працювали в Андрушівській районці. Цей штрих біографії закарбувався у наших серцях назавжди, адже тут починався шлях у велику журналістику. І саме тут, у відділах сільського господарства і партійного життя, де ми тоді працювали, народжувалися наші перші публікації; звідси, з вул. Кірова, 2, відправлялись у творчі відрядження до віддалених від райцентру сіл і присілків — часто по бездоріжжю і, як правило, «на перекладних”. Винагородою за незручності служили незабутні зустрічі з цікавими людьми, багатющий фактаж у блокнотах, склянка парного молока, окраєць щойно спеченого хліба… Нашій районці 80! Нашій — бо нашою вона була, є і буде завжди! Вітаючи колектив «Новин Андрушівщини” з ювілеєм, зичимо творчої незаспокоєності, оптимістичної налаштованості, тисячних тиражів. Щоб, відкриваючи свіжий, інформаційно насичений номер газети, читач знаходив у кожному відповіді на нагальне: що? де? коли?..

Борис Шинкарук,
головний редактор ПСК «Редакція газети «Вісті…”,
Людмила Шаповалова,
відповідальний секретар

Банери

Интернет реклама УБС