This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбулася партійна конференція

6 лютого відбулася звітно-виборна конференція Андрушівської районної організації Комуністичної партії України, в якій взяла участь та виступила секретар Житомирського ОК КПУ Стрякіна З.О.
У звітній доповіді перший секретар Андрушівського РК КПУ С. П. Листопадов відмітив, що в умовах економічної кризи в державі та подальшого падіння життєвого рівня переважної більшості населення районна партійна організація прагнула розбудити в людях надію, донести до них правду історії. В Андрушівській районній партійній організації нараховується близько 100 чоловік. За звітний період в ряди КПУ вступили 27 чоловік. Ми маємо своїх представників в Андрушівській районній раді. На конференції виступили секретарі первинних партійних організацій: Андрушівської — Животовський Г. М., Червоненської — Герладжиу В. В., Глинівецької — Самчук О. І., Любимівської — Ящук В. В. (який, до речі, повторно обраний Любимівським сільським головою). Виступаючі відмітили поступове зростання ролі лівої ідеї в суспільстві. На конференції був присутній і виступив голова районного комітету профспілки працівників АПК Дергай А. Б. Він звернувся з пропозицією до конференції вести спільну роботу і виступити із зверненням до законодавчих органів про посилення захисту інтересів працівників АПК. Делегати конференції говорили про низький розвиток виробництва в районі, особливо в сільських населених пунктах, про незадовільну роботу пасажирського автотранспорту та ін. Запропонували депутатам, обраним від КПУ, направити відповідні звернення до Андрушівської районної ради. Конференція обрала районний комітет в складі 17 чоловік, бюро в складі 7 чоловік та секретаріат в складі 4 чоловік. Першим секретарем Андрушівського РК КПУ обрано Авраменка А. І., другим — Солопчука А. А., секретарями — Листопадова С. П. та Рудюк М. І. Делегати побажали новообраному РК КПУ активізувати роботу, спрямовану на зростання соціально-економічного розвитку району, поліпшення умов життя наших громадян, що й записали в постанові конференції як програму дій.

Станіслав ГРЕЧКІВСЬКИЙ,
м. Андрушівка

Банери

Интернет реклама УБС