This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВибір професії — серйозна справа

13 травня Андрушівський районний центр зайнятості приймав гостей. На навчальний семінар з питань профорієнтації прийшли не хлопчики і дівчатка, а дорослі. Ініціював проведеня семінару районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Заняття з питань майбутнього вибору професії, закладу, де можна її здобути, роз’яснення прав і пільг дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, було організоване для опікунів та піклувальників, чиї діти закінчують навчання в школі.
Метою зустрічі стала необхідність навчити опікунів допомогти своїм вихованцям у виборі майбутньої професії. У світі існує понад 50 тисяч професій. Як знайти серед них свою? На запитання: «Ким ти хочеш стати після школи?» — старшокласники не завжди можуть відповісти. Отже, проблема вибору професії дуже серйозна. Допомогти розібратися в цьому питанні покликані не лише школа, державні установи, а й сім’я. Особливо важливо допомогти зробити такий вибір тим дітям, які потребують особливої турботи та уваги — дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. В роботі семінару взяли участь та виступили голова районної ради Мельник О. В., директор районного центру зайнятості Солопій С. Б., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Путій Н. А та автор цієї публікації (фото). Працівник центру зайнятості Кайзер Л. В. розповіла присутнім про всі види пільг для дітей, про навчальні заклади Житомирської області та України, про потреби на ринку праці в Андрушівському районі, підготувала кожному учаснику пакет документів із потрібною і корисною інформацією. Психолог центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кравчук І. В. провела показове тестування для дорослих і запропонувала повторити його в колі сім’ї із своїми, щоб зацікавити дітей пройти професійне тестування в стінах районного центру зайнятості чи в центрі молоді. Опікуни отримали корисну інформацію, запрошення на індивідуальні консультації від голови районної ради, працівників центру зайнятості, соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА. Більшість учасників семінару скористалась такою пропозицією одразу ж. Присутні отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Тетяна Юрченко,
директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Банери

Интернет реклама УБС