This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВетерани вдячні за турботу

По вулиці Чернишевського в Андрушівці виникла проблема з водогінною мережею біля будинку учасника Великої Вітчизняної війни Путій Г. І., де треба було замінити деталі на місці врізки водогону до будинку. Муфт і вентилів відповідного діаметра в магазинах міста не було, але приватний підприємець А. Б. Ясінський таки відшукав їх. Оперативно відгукнувся на прохання ветерана директор підприємства «Комсервіс» І. Б. Лінецький. Слюсарі І. Л. Барабанов, В. М. Сушко, майстер Г. Г. Чуб справилися з роботою за лічені години. І керівнику підприємства, і цим робітникам Г. І. Путій, всі жителі вулиці вдячні за добросовісну і оперативну роботу. Заслуговує поваги і вдячності лікар-стоматолог Манич П. А. Він відгукнувся на моє звернення допомогти в протезуванні зубів учаснику війни Рокитенець Г. Д. Петро Андрійович відвідав пацієнтку дома, проконсультував і взявся допомогти з ремонтом протеза. Однак не можуть дочекатися уваги ветерани, люди похилого віку з вулиці Чернишевського, частини вулиць Б. Хмельницького, Ватутіна, Чехова. Вже не один рік не вирішується питання по облаштуванню в’їзду на вулицю Чернишевського з вулиці Тітова. Відсутні бордюри і трапляється, що водії автотранспорту на швидкості «не вписавшись у поворот», руйнують огорожу будинку № 26 по вулиці Тітова. Ніяк не вирішиться питання відновлення автозупинки (вул. Чернишевського). Влада міста проводить ремонт шляхів, але це робота не одного року. А незручності на невідремонтованих, неблагоустроєних дорогах найперше відчувають літні люди, інваліди.

Василь Шикір,
член громадської ради при райдержадміністрації

Банери

Интернет реклама УБС