This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниІ професія, і покликання

Манич Петро Андрійович родом з Київщини, але в нашому районі живе і трудиться вже 27-ий рік. Він стоматолог-хірург центральної районної лікарні. Стати лікарем мріяв з дитинства, тому після закінчення школи вступив до Київського медучилища № 2, а пізніше — до Полтавського медичного стоматологічного інституту. Потім були інтернатура і направлення на роботу в Андрушівку.
Молодого, здібного спеціаліста одразу оцінили і колеги, і пацієнти. Щоб потрапити на прийом до Петра Андрійовича, люди з самого ранку займали чергу в реєстратурі — а раптом не вистачить номерків. У нього лікуються цілими родинами, багато постійних пацієнтів.
Петро Андрійович — простий у спілкуванні, стриманий і поміркований, як і личить справжньому лікарю. А в нього ще й специфіка роботи така — хто з нас не знає, як тривожно чекати прийому під дверима стоматолога-хірурга. Добре, що Петро Андрійович володіє природним хистом — сам спокійний і пацієнта вміє заспокоїти, а маніпуляції проводить зі знанням справи. Він має першу професійну категорію, вдосконалює свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації. У колективі Петра Андрійовича шанують і лікарі, і середній та молодший медперсонал.
За роки роботи було в нього багато студентів, які проходили переддипломне стажування, а потім щиро дякували своєму наставнику за набуті навики і за напутні слова про те, що без любові до обраної професії ніколи не станеш висококваліфікованим спеціалістом. За таким правилом живе і трудиться П. А. Манич, чий портрет ви побачите на оновленій районній Дошці пошани. Це заслужена шана за добросовісний труд.

Людмила Кулик

Банери

Интернет реклама УБС