This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниІз сесії районної ради

У минулу п’ятницю, 6 квітня, відбулася десята сесія районної ради шостого скликання, на яку, крім народних обранців, запрошувалися голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, заступники, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, установ. Участь у зібранні взяла також заступник керуючого справами, начальник оргвідділу Житомирської обласної ради Н. І. Дишлева.
Перед тим, як депутати приступили до розгляду питань, які стояли на порядку денному, слово для інформації про результати виборів депутата Андрушівської районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 2 (смт. Червоне), які відбулися 26 січня 2012 р., надали голові Андрушівської районної виборчої комісії Т. В. Пашинській. Вона привітала О. В. Кирилюка — директора ПАТ «Червонський цукровик», з обранням його депутатом районної ради. Йому вручили посвідчення та депутатський значок, побажали успіхів у роботі. У першому питанні порядку денного сесії із звітом про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 2011р. та здійснення райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень виступив голова райдержадміністрації Б. В. Мазур. Він, зокрема, проаналізував, як спрацювали в минулому році різні галузі народного господарств району, відзначив позитивні тенденції, які закріпилися у народногосподарському комплексі Андрушівщини, розвитку соціальної сфери, зупинився на проблемах, котрі потрібно невідкладно вирішувати (звіт голови райдержадміністрації Б. В. Мазура читайте в наступному номері). Про районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 рр. та про районну Програму «Молодь і родина Андрушівщини на 2012-2016 рр.» інформував заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський. Начальник Андрушівського районного відділу УМНС України в Житомирській області М. В. Кобилинський вів мову про хід виконання районної Програми протипожежної безпеки на 2011-2015 рр. Начальник управління держветмедицини району М. Р. Глухов інформував присутніх про внесення змін до Програми оздоровлення території Андрушівського району від сказу на 2010-2012 рр. Про виконання Програми підтримки комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» на 2011 рік та затвердження такої ж Програми на 2012-2015 рр., а також про внесення змін до Програми підтримки комунальної установи «Трудовий архів Андрушівської районної ради на 2011-2014 рр.» інформував заступник голови райради В. Б. Шпаківський. Редактор КП «Андрушівська редакція радіомовлення «Світанок» Ю. В. Пально звітувала про виконання Комплексної цільової програми підтримки районного радіомовлення «Світанок» на 2009-2011 рр. Нова програма підтримки затверджена на 2012-2014 рр. Про внесення змін до районного бюджету інформувала начальник фінансового управління РДА Н. О. Суботенко. Начальник відділу Держкомзему в Андрушівському районі П. В. Масира розповів про методику розрахунку оплати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району, та пропорції її розподілу. На сесії депутати розглянули ряд інших питань комунальної власності. З усіх питань, котрі обговорювались, були прийняті відповідні рішення.

Валентина Василюк

Банери

Интернет реклама УБС