Житомирська область
Online Translate
Рубрики
Банери

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниІдентифікуйте тварин вчасно

Відповідно до п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 1.03.2007 року № 348 до переліку документів, які подаються сільськогосподарськими підприємствами та фізичними особами до районних управлінь агропромислового розвитку для отримання бюджетної дотації за вирощений і проданий на забій молодняк великої рогатої худоби, входить витяг з Реєстру тварин чи довідка, видані місцевою радою, де вказано ідентифікаційний номер тварини, серію і номер паспорта та ветеринарної картки до паспорта.
З огляду на те, що протягом 2007-2008 років власники тварин порушували семиденний термін проведення ідентифікації тварин, тобто ідентифікували і реєстрували худобу безпосередньо перед вибуттям чи забоєм, в кінцевому результаті призвело до неузгодженості при нарахуванні державної дотації.
З метою упередження таких неузгодженостей з 1.01.2009 року велику рогату худобу необхідно ідентифікувати в такі терміни:
— тварин, народжених у 2009 році, — не пізніше 3-місячного терміну від дня народження;
— тварин, народжених у 2010 році, — не пізніше одного місяця від дня народження;
— тварин, народжених у 2011 році, — не пізніше семиденного терміну від дня народження, але раніше, ніж тварина залишить господарство.
Починаючи з 2009 року, для отримання державної дотації на молодняк великої рогатої худоби обов’язково необхідно проідентифікувати тварину до тримісячного віку.
Вартість послуги з ідентифікації і реєстрації ВРХ з 1 грудня 2008 року становить 60 (шістдесят) грн.
З 1.01.09 року вступила в дію заборона на переміщення і забій неідентифікованих свиней від юридичних осіб.
З 1.04.09 року вступить в дію заборона на переміщення і забій неідентифікованих свиней у фізичних осіб. Тому всіх свиней, які знаходяться в підсобних господарствах фізичних та юридичних осіб, необхідно терміново проідентифікувати та зареєструвати в агентстві з ідентифікації і реєстрації тварин.
Вартість послуги становить 39 грн. 60 коп. за одну голову.
Звертатись в управління агропромислового розвитку (ІІ поверх, кабінет № 24).

Микола Сеніч,
агент по забезпеченню ідентифікації і реєстрації тварин в Андрушівському районі
Новини Андрушівщини

Банери

Интернет реклама УБС